חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קצת עלינו

"פוגשים" הינה קהילת מארחים שהחלה לפעול בשנת 2020 עם פרוץ הקורונה. מטרתה העיקרית הנה פיתוח מוצר תיירותי הנותן היצע של תוכן מקומי אותנטי וייחודי במרחב הביתי של המארח, אשר יעשיר את החוייה של המבקר באילת. המוצר הינו פרי יצירה משותפת של הרשות המקומית בשיתוף עם קהילה מקומית אותה הובילו אביחי ג'קסון וכרמית והבה דרך קרן מנדל. הערך המנחה של הפרוייקט הנו נקודת מבט של כלכלה מקומית מקיימת עבודה ותעסוקה. מיזם "פוגשים" יוצר מעורבות של התושבים בענף, מרחיב את מגוון האפשרויות לתייר ולתושב, משנה את הרגלי הצריכה של התייר המגיע לאילת ומאפשר חוויה ייחודית המציצה לעולמם העשיר של התושבים החיים בעיר הדרומית.

כל המארחים עברו הכשרה וליווי מקצועי ויצרו מוצר תיירותי בעל ערך רב ותוכן ייחודי.

שותפים בפרוייקט:

  • הרשות המקומית דרך האגף לפיתוח כלכלי ויזמות, שהוקם במטרה לקדם ולפתח את כלכלת העיר אילת והאזור תוך פיתוח וקידום העסקים המקומיים.
  • הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים –"מעוף" BDO המקדמת את הפרוייקט מטעם משרד הכלכלה
    תאגיד התיירות אילת, האמון על קידום, שיווק ויחסי הציבור של המיזם לתיירים הנופשים באילת.
  • מנהלת הקהילה: חגית גל – בעלת ניסיון של 30 שנה בתחום התיירות, מנכ"לית פארק-תמנע לשעבר, יועצת תיירות ומובילה פרוייקטים תיירותיים בתחום ה- SLOW TOURISM ותיירות חברתית בדגש על תרבות חקלאות אומנות וקולינריה.

כל המארחים עברו הכשרה וליווי מקצועי ויצרו מוצר תיירותי בעל ערך רב ותוכן ייחודי.
נשמח לראותכם כחלק ממחוללי השינוי של התיירות החברתית אשר תשאיר חותם על הטיול שלכם באילת, וכן כתומכים של כלכלה מקומית מקיימת ולפגוש אנשים עם לב ענק שאוהבים לארח.

החזון

פוגשים "הלב הפועם של אילת"

קהילת מארחים ביתיים המביאה עימה מפגשי תוכן מרתקים אשר יעמיקו את חווית האירוח של הנופשים והתושבים באילת – אילתים אוהבים לארח

he_IL